چگونه میتوان بیت کوین خود را افزایش داد؟

از کجا بیت کوین بدست بیاوریم؟

چه راه های برای کسب بیت کوین وجود دارد؟

راه های درآمد و افزایش بیت کوین چیست؟ و…

 

اینها نمونه سوالاتی است که این روزها بسیاری از کاربران و کسانی که تازه با دنیای ارزهای دیجیتالی آشنا شده اند میپرسند و در جستجوی جواب خود میگردند. بر همین اساس تصمیم گرفتم که توضیحی کوتاه در مورد نحوه کسب درآمد در دنیای ارزهای دیجیتالی بدهم که امیدوارم مورد استفاده کاربران عزیز قرار گیرد, ضمن اینکه اگر دوستان با سابقه در این زمینه نقد, نظر یا پیشنهادی برای کسب بیت کوین دارند خوشحال میشوم که از نظرات ایشان استفاده کنم.

 

استخراج (Mining):

اولین راه درآمد و افزایش بیت کوین استخراج آن است که برای انجام این امر نیاز به استفاده از دستگاه مخصوص استخراج بیت کوین میباشد که در ایران هم قابل تهیه است. علاوه بر داشتن دستگاه استخراج شما نیاز به یک اینترنت با سرعت پایدار و برق دارید. این ۳ چیز برای استخراج بیت کوین کافی است. بعداز تهیه و آماده سازی این موارد کافی است که دستگاه خود را بر روی یکی از استخرهای استخراج تنظیم کنید و اجازه دهید که دستگاه شروع به استخراج کند که بسته به نوع استخراج و استخری که انتخاب میکنید, بیتکوین بدست آمده بین افرادی که در استخر استخراج سهیم هستند تقسیم میشود. این تقسیم بر اساس میزان قدرت دستگاه افراد صورت میگیرد. برای مثال اگر یک دستگاه با قدرت ۱ TH/ S داشته باشید و آن را بر روی استخرF2Pool.com  تنظیم کنید روزانه معادل 0.00230504 BTC  به شما پرداخت خواهد کرد. اگر از دستگاه  S۷ استفاده میکنید میشود در حدود 0.1094894 BTC   در روز.

کلیک کردن (Faucet):

دومین راه برای درآمد و افزایش بیت کوین عضویت در سایت های است که برای تبلیغات و کلیک کردن به شما بیت کوین پرداخت میکند که با توجه به اینکه نیاز به سرمایه اولیه ندارید میتواند جالب باشد اما درآمد حاصله در ابتدای کار چندان چشم گیر نبوده اما با کمی صبوری و استمرار می توانید مقداری بیت کوین را برای شروع کار جمع آوری کنید.

 

خرید و فروش (Trade):

و اما راه سوم برای درآمد و افزایش بیت کوین “ترید” یا همان خرید و فروش بیت کوین است که میتوانید از طریق پلات فرم های که برای انجام این معاملات وجود دارد اقدام کنید. نکته قابل توجه در زمینه ترید کردن ارزهای دیجیتالی این است که شما با استفاده از نوسانات بازار و روند قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی میتوانید سرمایه خود را افزایش دهید. برای مثال با دنبال کردن روند تغییر ارزش بیت کوین در برابر ارزهای دیگر میتوانید معاملات خوبی انجام دهید. زمانی که روند ارزش بیت کوین رو به سقوط است اقدام به تبدیل آن به ارزی که روند ارزش آن رو به صعود است مثلا DASH کنید و زمانی که این روند تغیر کرد و ارزش بیت کوین به کف رسید و بعد شروع به صعود کرد اقدام به خرید کنید. البته باید در نظر گرفت که کار به این سادگی نیست اما با اندکی دانش و قدرت تحلیل تکنیکال و همچنین سرمایه ای اندک میتوان شروع به انجام معاملات کرد و از این بازار پر نوسان سود بدست آورد. توجه داشته باشید نوسانات بسیار و عدم ثبات در بازار بهترین فرصت برای سرمایه گذاران و معامله گران است چرا که در چنین شرایطی است که میتوان اقدام به درآمد و افزایش بیت کوین کرد, البته باید توجه داشت که همین نوسانات میتواند به از دست دادن سرمایه موجب گردد. درضمن این نکته را هم به خاطر بسپارید که حتما نباید یک سر این خرید و فروش ها بیت کوین باشد, شما میتوانید از تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر استفاده کنید که در نهایت منجر به افزایش سرمایه اولیه شما خواهد شد.

بنده شخصا به شما توصیه می کنم برای شروع کار در ارزهای الکترونیک سرمایه گذاری نکنید . اگر بتوانید بصورت رایگان با این سایتها مقداری بیت کوین جمع آوری کنید عالیست . من شخصا ۱ ریال هم در این ارزها سرمایه گذاری نکرده و نمی کنم ، بلکه فقط رایگان بدست آورده و با فروش به موسسات معتبر ریال بدست می آورم و یا اینکه همان را برای چند برابر کردنش سرمایه میکنم.

 

موفق باشید